Boat 007 CW 270 KIB

Kód: 3230
Neohodnoceno
Značka: Boat 007
19 300 Kč
Skladem na ext. skladě. Na dotaz do 3 dnů
Položka byla vyprodána…

Nafukovací čluny modely CW KIB s vysokotlakou podlahou - pouze v zelené barvě. Nové modely CW poskytují větší komfort a pohodlí díky své vnitřní šířce!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nafukovací čluny modely CW KIB s vysokotlakou podlahou - pouze v zelené barvě. Nové modely CW poskytují větší komfort a pohodlí díky své vnitřní šířce!

Nové modely ocení především rybáři na závážení, nebo jako tender k větší lodi. Jednoduše je určen pro uživatele, kteří potřebují více pohodlí a více prostoru.  Díky své šířce jsou velmi stabilní a prostorné. Model CW se vyrabí v zelené barvě, s VYSOKOTLAKOU podlahou. Člun je lehký, snadno sbalitelný a rozbalitelný během pár minut. Člun má posuvné sedačky!

PVC materiál je několikavrstvý o síle 1100g/m2 a je na něj 5 let záruka. Spoje člunů jsou svařované za studena, kde stroj dávkuje lepidlo a následně ho stlačí, tím se eliminuje faktor lidské chyby při ručním lepení spojů. Navíc naše spoje jsou ze 4 vrstvev materiálu (viz.obrázek) s použitím velmi kvalitního francouzského lepidla, díky tomu je na spoje 3 letá záruka

(U většiny levných značek člunů spoje nevydrží tak dlouho právě proto, že dost často se spoje lepí ručně a nanáší se někde více lepidla, někde méně, proto se dává přednost u člunů svařování. Dalším důležitým faktorem je použití velmi kvalitního lepidla.)

Vysokotlaká podlaha se nafukuje až na 700 mb (tubusy pouze na 250 mb) Pod rovnou vysokotlakou nafukovací podlahou je nafukovací kýl. Oproti konkurenčním člunům tyto modely mají ještě vyztužovací prkno mezi kýlem a vysokotlakou podlahou, který přitlačuje kýl směrem dolů a to dodává jízdě velice dobré jízdní vlastnosti. 

Součástí ceny:

  • Vesla
  • Taška na sbalení
  • Posuvná sedačka
  • Pumpa
  • Sada lepení
  • Lano na přivázání
  • Držáky na nošení
  • Vysokotlaká nafukovací podlaha s kýlem

Parametry:

Max výkon motoru v HP: 6

Váha v kg: 34

Počet osob: 3

max.zatížení v kg: 484

délka v cm: 270

šířka v cm: 175

šířka válce v cm: 42

počet komor: 4+kýl

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Boat007 je přední česká značka nafukovacích člunů. Mimo ně prodávají lodní motory, motorové čluny, lodě a široký sortiment příslušenství.