5 položek celkem
rvp a6b87cdfa4
Ihned k odběru i na prodejně
39 Kč

Výztužný pásek 25 cm pro použití s pastou Liquid Patch. Pásek nanesete po odmaštění na poškozené místo a přes něj aplikujete tekutou záplatu Liquid Patch. Pásek slouží ke zpevnění poškozeného místa. 

Doporučujeme použití v případě rozsáhlejších oprav.

Kód: 37510
rvp 2a8f1db6f0
Ihned k odběru i na prodejně
299 Kč

Slouží k opravám všech výrobků z PVC:

Kód: 37507
drzak sondy 1
Ihned k odběru i na prodejně
990 Kč

Výklopný držák echolotu s držákem sondy vhodný na nafukovací čluny i laminátové lodě.

Délka je 80 cm. Maximální šířka boku lodě můsí být do 7 cm kvůli uchycení držáku.

Kód: 36492
vyr 41 actror plus basic hlavni2
Ihned k odběru i na prodejně
9 900 Kč

Nový Boatman Actor Plus. Navrženo ve Velké Británii 3mi kapraři s mnohaletými zkušenostmi. Lodička má velkou 3 kg komoru na krmení se dvěma vypouštěcími klapkami.

Kód: 34994
dam belly boat camovision airpump
Ihned k odběru i na prodejně
5 499 Kč

Má 2 oddělené vzduchové komory, sedadlo a opěradlo, které mají také vysoký vztlak. I kdyby se háček zasekl v jedné z komor, druhá vzduchová komora a sedadlo budou mít dostatek vztlaku, aby podporovaly rybáře, aby se mohl bezpečně dostat zpět na břeh.

Kód: 34970

Rybářský člun se stane vaším nepostradatelným pomocníkem při zdolávání úlovku, zakrmování lovného místa či vyvážení nástrah. Pro milovníky lovu dravců budou pak neodmyslitelnou součástí při celodenním aktivním lovu přívlačí či na rybičku.  

Neodmyslitelný výkonný doplněk k rybářskému člunu či lodi, který vám usnadní a zpříjemní rybolov je elektrický motor. A abyste jednoduše zjistili, co se děje pod vodou a jak vypadá reliéf samotného dna, můžete si vybrat z celé řady rybářských sonarů - echolotů, dle vašich požadavků. Zároveň zde najdete populární zavážecí lodičky, které pro zavezení vaší návnady a nástrahy stačí pohodlné ovládání ze břehu, mnohdy navíc i za pomocí GPS. 

Prostě máme všechno!