Zavážecí loďky a příslušenství

1 položek celkem
vyr 41 actror plus basic hlavni2
Ihned k odběru i na prodejně
9 900 Kč

Nový Boatman Actor Plus. Navrženo ve Velké Británii 3mi kapraři s mnohaletými zkušenostmi. Lodička má velkou 3 kg komoru na krmení se dvěma vypouštěcími klapkami.

Kód: 34994

Pro usnadnění a zefektivnění rybolovu jsou k dispozici různé druhy doplňků od praktických nafukovacích člunů, belly boatů, kajaků, motorů či sonarů, které mapují prostředí pod vodou.

Pokud nemůžete nebo nechcete k vodě transportovat nafukovací člun, ale ryby se zdržují příliš daleko za hranicí náhozu, nebo v těžko přístupných místech? ideální volbou k zavážení nástrah a zakrmování lovného místa jsou zaváděcí lodičky, které jednoduše ovládáte z pohodlí břehu pomocí dálkového ovladače.  Lepší modely zavážecích lodiček již mají integrovaný sonar a GPS. Díky sonaru tak můžete lokalitu dokonale zmapovat a své montáže umisťovat naprosto přesně do hloubky či hrany, kam jen si přejete. GPS nám zase umožňuje ušetřit mnoho času jinak stráveného naváděním lodičky k cíli a zpět na místo vyplutí, protože si díky ní můžeme body uložit a lodičku na něj jen stisknutím tlačítka vyslat bez nutnosti dalšího manuálního řízení či ovládání.