Coppens RED Halibut Pelety 4.5mm 1kg

Kód: 29633
Ihned k odběru na prodejně
Neohodnoceno
Značka: Coppens
99 Kč
Skladem na ext. skladě. Na dotaz do 3 dnů
Položka byla vyprodána…

Oblíbené originální, extrudované Halibut pelety od firmy Coppens - Holandsko  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblíbené originální, extrudované Halibut pelety od firmy Coppens - Holandsko   Složení: Originální receptura nizozemského výrobce. Obsah základních živin 36 % NL (bílkovin), 14 % tuku, 1,5% vlákniny. Poměr aminokyselin je velmi blízký rybímu masu!Charakteristika: Krmné pelety nemají středovou dírku! Jsou vyráběny extruzí (tepelné zpracování) a velmi dobře se potápí! Vyznačují se velmi jemnou strukturou surovinových částic a dokonalou směsí, což znamená, že v každé granulce je opravdu to, co výrobce garantuje!  Ve vodě se tyto "halibutky" rozpadají pozvolna, od povrchu ke středu, dle velikosti: Ø   6 mm - cca 2 hod.Ø 10 mm - cca 3 hod.Ø 16 mm - cca 5 hod.Ø 20 mm - cca 8 hodin Nezáleží však jen na průměru pelet, ale i na teplotě vody a hlavně na aktivitě bílé ryby, které dokážou "ozobat" peletu za polovinu uvedeného času! Tip na použití: Tyto pelety se dají použít nejen na vnadění, ale po rozdrcení i pro výrobu boilies! Jako vnadící se dají menší průměry zamíchat také do krmítkových směsí (Ø 3 a 4 mm ), či method mixů, nebo i pro přímé vnadění v PVA sáčcích, na volno z lodí, kobercové vnadění, raketou, atd.Pelety je možno ještě více zatraktivnit zalitím lososovým olejem , nebo rybím tukem. Pelety jsou mimo to i vynikající surovinou pro výrobu boilies! Pro výrobu kvalitních halibut boilies, můžete dát do Vaší směsi 60 - 70 % nadrcené hmoty pelet, zbytek pak už jen pojivové přísady (sojová či pšeničná mouka, oplatková mouka,pšeničné klíčky, natrávená tekutá játra, pivovarské kvasnice, krmné kvasnice, lososový olej, atd.).Tip:  Do těchto pelet lze ručně, lehce vyvrtat dírku a udělat si z nich levně chytací pelety.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Holandské kvalitní produkty, granulované krmné směsi pro výkrm ryb. Granule pro pstruhy, koi kapry, krmné směsi a mikro granulát pro plůdek ryb.

Coppens International byla založena v roce 1993 a v současnosti vyváží krmivo pro ryby do více než šedesáti zemí po celém světě. Vyvíjí vysoce kvalitní programy na výživu ryb pro téměř každý druh chovaných ryb ve všech fázích vývoje. Společnost nedávno za své vysoce kvalitní produkty získala prestižní certifikaci ASC (Aquaculture Stewardship Council).

Coppens International, Holandsko/Nettetal, Nemecko.Coppens International je specialista na vývoj, výrobu a prodej krmiv pro ryby se sídlem ve městě Helmond v Nizozemsku. Vlastní také výzkumné centrum ve městě Valkenswaard, také v Nizozemsku. Společnost nedávno přesunula své plánování, přepravu a nákup surovin do nového výrobního centra v německém Nettetali.