Korda PVA Kontainer System 10 l

Kód: 5060929027255
Novinka Odesíláme ihned
Neohodnoceno
Značka: Korda
1 530 Kč
Expedujeme do 24h domů nebo na prodejnu do Mikulova (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu


Všichni úspěšní rybáři, kteří používají PVA sáčky mají svou sadu PVA zorganizovanou a připravenou k okamžitému nasazení. Mít vše, co potřebujete na jednom místě, vám pomůže nejen efektivněji lovit, ale také vám ušetří potenciální potíže při lovu s PVA sáčkami.


Systém PVA Kontainer je dokonalým řešením, které vám pomůže mít vše, co byste mohli potřebovat na jednom místě, v bezpečí před vnějšími vlivy a co je nejdůležitější, zorganizované a připravené na cestu. Už žádné lovení po PVA sáčcích na spodku batohu Kontejnerový Systém PVA Kontainer uloží vaše pelety, prášky, sáčky a kousky v jednom praktickém, modulárním 10L kbelíku.
Co se nachází uvnitř kontejneru? Jak již název napovídá, jedná se o systém a je dodáván s:

2 x 2L mini nádoby se vzduchotěsnými víky. Jsou ideální pro skladování prášků, mikropelet a strouhaného boilies, v podstatě čehokoli, co byste chtěli uchovat v čerstvém stavu.
1 x velký tác, který se perfektně vejde do nádoby. Tento podnos je ideální pro míchání sáčků. Je vyroben z tvrzeného plastu, takže je pevný, odolný a snadno se čistí.
Uvnitř tohoto zásobníku jsou 2 x menší lisované plastové zásobníky, které jsou ideální pro uložení vašich jehel, PVA sáčků, nůžek, návnad a PVA pásky, takže je můžete snadno najít, když je potřebujete.
Součástí systému je i značková Korda injekční stříkačka pro vstřikování Goo do vašich PVA sáčků a zelená lopatka pro návnadu k jejich naplnění. Obě se perfektně vejdou do dodávaných podnosů.
Uvnitř naleznete 2 x balení PVA sáčků Korda Solidz, 1 x střední a 1 x malé. To je 45 PVA sáčků, abyste svůj nový a vylepšený „bagging system“ mohli okamžitě vyzkoušet.
Nakonec je to vše uloženo v kbelíku Korda dark kamo 10L a jelikož jde o modulární systém, všechny komponenty se efektivně a přesně vejdou do kbelíku pro snadnou přepravu a skladování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Korda byla založena v roce 1993 vášnivým rybářem Danny Fairbrassem, kterému v té době na rybářském trhu cosi chybělo, a tak neváhal a díru na trhu vyplnil založením Korda Developments. Inovativní nápady sklidily úspěch ještě téhož roku, značka se mezi rybáři rychle etablovala a k dnešnímu dni je to jeden z největších výrobců nejen rybářské bižuterie, s portfoliem čítajícím stovky produktů.