Lowrance Echolot na loď EAGLE 7 se sondou TripleShot HD

Kód: 9420064131457
Novinka Odesíláme ihned
Neohodnoceno
Značka: Lowrance
16 609 Kč
Expedujeme do 24h domů nebo na prodejnu do Mikulova (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lowrance Eagle byl navržen tak, aby byl uživatelsky co nejjednodušší a nejpříjemnější. Tento model je opravdu snadný na veškeré ovládání, díky novému systému konektoru se rychle instaluje a manipulace s obrazovkou je o dost snazší, a zároveň obsahuje nově navrženou sondu TripleShot™ HD s technologií FishReveal a automatickým laděním pro rychlé a optimální nastavení sonaru. Nová IPS obrazovka poskytuje vyšší rozlišení a viditelnost ze všech úhlů a to i v polarizačních brýlích.
Lowrance Eagle 7 se sondou TripleShot HD, nabízí výjimečné zobrazení dění pod vodní hladinou. Díky schopnostem širokoúhlého CHIRP sonaru vyhledávat a detailně rozlišovat konkrétní ryby či rybí hejna, a to navíc ve vysokém rozlišení, které poskytuje zobrazení DownScan Imaging™ a SideScan Imaging™, Vám opravdu neunikne žádný detail.


Prostřednictvím funkce FishReveal™ je identifikace ryb hračkou a to díky kombinaci zobrazení DownScan Imaging se sonarovým zobrazením CHIRP pro bezkonkurenční rozlišení a identifikaci cíle. Funkce automatického ladění sonaru zajišťuje optimální nastavení hned od začátku, takže neztrácíte čas ručním nastavováním.
Předinstalovaná globální základní obrysová mapa Eagle nabízí možnost upgradu na C-MAP® DISCOVER™ nebo jiné mapové služby. Objevujte ta nejlepší rybolovná místa tak, jak se Vám zlíbí. Funkce Genesis Live Vám umožní vytvářet vlastní ½ stopové vrstevnicové mapy Vašich oblíbených míst v reálném čase.
IPS displej Eagle poskytuje vylepšené rozlišení, jas a viditelnost – i přes polarizované sluneční brýle či na přímém slunci.
Díky spolehlivému systému twist-lock konektorů je vždy zaručena snadná a spolehlivá instalace a demontáž.


 

Velikost displeje
225 mm x 139 mm


Rozlišení displeje
800x480


Typ displeje
IPS


Úhly zobrazení
85° nahoru/dolů, 80° vlevo / vpravo


Podsvícení
LED


Slot na SD kartu
1 Micro SD slot, max. 32GB


Napájení
12 VDC


Spotřeba energie
550mA, 250mA při 12VDC


Doporučený stupeň pojistek
5A


GPS korekce
SBAS


Provozní teplota
-15°C až +55°C


Stupeň voděodolnosti
IPX7 se zavřenými dvířky od SD karty


Celková váha
0,67 kg


Možnost montáže
Zabudovaný / držák
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Lowrance vznikla před více než 60 lety v Americe a patří k absolutní špičce mezi výrobci echolotů, sonarů a další námořní elektroniky. Echoloty Lowrance se vyznačují vysokou kvalitou a příznivou cenou. Mezi rybáři jsou nejoblíbenější echoloty Hook2. Lowrance nabízí nově i čím dál více oblíbenější nahazovací echoloty.