Mainline Smart Liquid 250ml

Kód: 2774/CEL
Novinka Ihned k odběru na prodejně
Neohodnoceno
Značka: Mainline
389 Kč

Zvolte variantu

Inteligentní kapaliny Mainline jsou mnohem víc než atraktivní potravinářská přídatná látka.

Inteligentní liquid

Voda je katalyzátorem inteligentní kapaliny pronikající do podvodního prostředí; vodorovně po celém spodním substrátu a poté vertikálně stoupající, impregnace celého vodního sloupce pomocí pokročilých sloučenin volných aminů, palatantů a vysoce stimulačních stopových prvků

Inteligentní kapaliny fungují jako přísada, namáčené návnady, v krmivech nebo nad povlakovacími plováky a díky své jedinečné formulaci nelze přetížit.

  • balení 250ml
 

 

Detailní informace

Příchuť: Cell
Skladem (3 ks) | 2774/CEL
389 Kč

Detailní popis produktu

Smart Liquid fungují jako přísada do boile nebo pellet, dipování návnady. SMART Liquid je mnohem více než tekutá potrava. Je to víc než jen tekutý atraktor. Je to opravdu „inteligentní“ tekutina.

* Voda je katalyzátorem toho, že se SMART Liquid aktivuje v podstatě se rozprostře po celém dně a poté začne vertikálně stoupat a znovu klesat celým sloupcem, dokonale láká ryby ve svém okolí pomocí pokročilých tekutin a volných aminokyselin, palatantů a vysoce stimulačních stopových prvků. To znamená, že upoutáte pozornost kaprů celým sloupcem a nalákáte je na vaše návnady a přinutíte je ke krmení.

* Při navrhování a testování této unikátní tekutiny jsme zjistili, že se jedná o extrémně snadno použitelný produkt. Jednoduše naneste na boilie, pelety , partikl, pop up nástrahy a nástrahy pod háček tekutinou SMART nebo ji přidejte do method mixů .Stačí přidat podle potřeby. Díky jedinečnému složení tekutiny SMART není možné ji krmení ,,přeatraktivnit“ , což vám dává šanci opravdu experimentovat s velmi atraktivními návnadami. Zejména v případě kdy potřebujete dosáhnout záběru nebo u rybářů, kteří používají menší množství krmení, bude to skvělá výhoda.

* Fanoušci Solid sáčků a dalších produktů PVA potěší, že tekutina SMART je produktem šetrným k PVA. To znamená, že jej můžete použít do sáčků, pva punčoch a pomocí různých dalších způsobů vytvořit koncentrovanou zónu přitažlivosti kolem vaší návnady.

* SMART Liquid je dodáván ve 250 ml lahvích s příchutí CELL, FISH, FRUIT a CREAM.

* Mohou být použity k tomu, aby odpovídaly návnadě, kterou používáte, nebo vám mohou poskytnou naprosto unikátní prostor ke kombinacím dle vašeho uvážení .

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mainline je dekády prověřený špičkový anglický výrobce, který nabízí rybářům fantastické návnady a nástrahy. V jejich sortimentu naleznete jak klasické boilies, ale i plovoucí boilies, pelety, boostery, dipy a další fungující produkty.