Meva Thunder

Kód: 28595
Ihned k odběru na prodejně
Neohodnoceno
Značka: Meva
999 Kč
Skladem na ext. skladě. Na dotaz do 3 dnů
Položka byla vyprodána…

Přenosný vařič určeny pro venkovní použiti v praktickém plastovém kufříku pro snadný transport a ochranu vařiče před poškozením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meva Campingový plynový vařič Thunder KP06001 na kartuše 

 

Přenosný vařič určeny pro venkovní použiti v praktickém plastovém kufříku pro snadný transport a ochranu vařiče před poškozením. Zavětrovací deska je vyrobena z nerezavějící oceli, což zajišťuje její dlouholetou životnost a zároveň je vařič velmi snadný na údržbu. Vařič splňuje nejpřísnější Evropská kritéria v oblasti bezpečnosti, je vybaven pojistkou proti přehřátí kartuše, která v případě zvýšení teploty kartuše nad bezpečnou mez automaticky kartuši odpojí od systému. Ovládací knoflík je vybaven aretací v nulové poloze, což zabraňuje úniku plynu způsobenému neopatrnou manipulací. Je také zvýšeno odvětrávání prostoru kartuše o více jak 50%. 

Turistický vařič je velmi vhodný pro vaření v přírodě, na chatách, pod stanem nebo na horách. Oblíbený také jako dodatečná výbava do auta na delší cestování a výlety.

Piezoeletrické zapalování - Jednoduché zapálení plynu po zmáčknutí tlačítka. Pomocí nárazu na piezoelektrický krystal se vytvoří jiskra, která zapálí plyn.

Technické parametry:

Výkon - 2,2 kW
Spotřeba - 160 g/hod
Hmotnost - 2 kg
Určeno k připojení na jednorázové ventilové kartuše (KP02002).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: