Shimano Aerlex 1000 XTB

Kód: 1544
Ihned k odběru na prodejně
Neohodnoceno
Značka: Shimano
2 990 Kč
Skladem na ext. skladě. Na dotaz do 3 dnů
Položka byla vyprodána…

Černé tělo navijáku Aerlex XT bude určitě dobře vypadat na jakémkoli specimen prutu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shimano Aerlex XTB 10000 Naviják

 

Černé tělo navijáku Aerlex XT bude určitě dobře vypadat na jakémkoli specimen prutu. Cívka AR-C a pokládka vlasce Aero Wrap II se postarají o odhazování na velké vzdálenosti i v případě nezkušených rybářů. Cívka s okamžitou brzdou Instant Drag se postará o nastavení cívky z volného režimu do režimu bojového s minimálním úsilím. Naviják je k dispozici rovněž ve verzi Aerlex XT-B Spod, který se vyznačuje rychlejším převodem 5,3:1 a cívkou se dvěma vlascovými klipy pro vyznačení vzdáleností a prostoru zakrmovaných ploch.

 

 

  • AR-Cspool: nová konstrukce cívky s okrajem ve tvaru V umožňuje odvíjení vlasce z navijáku v menších smyčkách, což se projevuje mnohem delšími a přesnějšími náhozy, zároveń se díky takto tvarovanému okraji minimalizuje riziko zamotání vlasce.
  • Aerowrap II: snížením tření při odvíjení je dosaženo daleko lepších výsledků, co se vzdálenosti i přesnosti náhozu týče, to vše díky těsným paralelním návinům se dvěmi rychlostmi oscilace.
  • Dyna-Balance: zajištění hladkého chodu systémem redukce nežádoucích kmitů navijáku.
  • Super StopperII: zdokonalená funkčnost jednocestného ložiska. Zpětný chod navijáku je jím blokován tak účinně, že není cítit žádný tah na kličce navijáku.
  • Power Roller: speciálně tvarovaná rolnička výrazně snižuje riziko kroucení vlasce při navíjení, účinně zabraňuje tomuto nežádoucímu efektu i při použití silnější průměrů vlasců.
  • Easy Maintenance: servisní otvor umožňující promazání součástí navijáku bez nutnosti jeho demontáže. Malým mazacím otvorem je vybaven každý naviják systému S i SR.
  • 2 Speed Oscillation: zdokonalená pokládka vlasce pomocí dvourychlostní oscilace. Při otáčení rotoru se cívka pohybuje rychle nahoru a pomalu zpět, tím se právě navíjená smyčka nedotýká nenavinutého vlasce, čímž se docílí větší vzdálenosti při odhozu.
  • InstantDrag: Systém okamžitého zabrždění umožňuje seřízení cívky z volného chodu do bojového režimu během, několika málo otáček.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Shimano je dnes mezi rybáři celosvětově nejznámější značkou. Tato značka je také velkým hráčem ve světě cyklistiky, lyžování a tenisu. V každém z těchto odvětví vždy najdete 100% kvalitu, která se odráží v nabízených produktech. Zejména navijáky této značky jsou synonymem naprosto nadstandardní kvality a dlouhé životnosti.