Shimano Aerlex 1000 XTB

1544
Neohodnoceno

Černé tělo navijáku Aerlex XT bude určitě dobře vypadat na jakémkoli specimen prutu.


  • Skladem na ext. skladě. Na dotaz do 3 dnů
2 990 Kč
Kategorie: Kaprové
Položka byla vyprodána...
 

Shimano Aerlex XTB 10000 Naviják

 

Černé tělo navijáku Aerlex XT bude určitě dobře vypadat na jakémkoli specimen prutu. Cívka AR-C a pokládka vlasce Aero Wrap II se postarají o odhazování na velké vzdálenosti i v případě nezkušených rybářů. Cívka s okamžitou brzdou Instant Drag se postará o nastavení cívky z volného režimu do režimu bojového s minimálním úsilím. Naviják je k dispozici rovněž ve verzi Aerlex XT-B Spod, který se vyznačuje rychlejším převodem 5,3:1 a cívkou se dvěma vlascovými klipy pro vyznačení vzdáleností a prostoru zakrmovaných ploch.

 

 

  • AR-Cspool: nová konstrukce cívky s okrajem ve tvaru V umožňuje odvíjení vlasce z navijáku v menších smyčkách, což se projevuje mnohem delšími a přesnějšími náhozy, zároveń se díky takto tvarovanému okraji minimalizuje riziko zamotání vlasce.
  • Aerowrap II: snížením tření při odvíjení je dosaženo daleko lepších výsledků, co se vzdálenosti i přesnosti náhozu týče, to vše díky těsným paralelním návinům se dvěmi rychlostmi oscilace.
  • Dyna-Balance: zajištění hladkého chodu systémem redukce nežádoucích kmitů navijáku.
  • Super StopperII: zdokonalená funkčnost jednocestného ložiska. Zpětný chod navijáku je jím blokován tak účinně, že není cítit žádný tah na kličce navijáku.
  • Power Roller: speciálně tvarovaná rolnička výrazně snižuje riziko kroucení vlasce při navíjení, účinně zabraňuje tomuto nežádoucímu efektu i při použití silnější průměrů vlasců.
  • Easy Maintenance: servisní otvor umožňující promazání součástí navijáku bez nutnosti jeho demontáže. Malým mazacím otvorem je vybaven každý naviják systému S i SR.
  • 2 Speed Oscillation: zdokonalená pokládka vlasce pomocí dvourychlostní oscilace. Při otáčení rotoru se cívka pohybuje rychle nahoru a pomalu zpět, tím se právě navíjená smyčka nedotýká nenavinutého vlasce, čímž se docílí větší vzdálenosti při odhozu.
  • InstantDrag: Systém okamžitého zabrždění umožňuje seřízení cívky z volného chodu do bojového režimu během, několika málo otáček.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: