Shimano Rybářský naviják Beastmaster 14000 XC

Kód: 022255290036
Akce Novinka Odesíláme ihned
Neohodnoceno
Značka: Shimano
2 315 Kč
Expedujeme do 24h domů nebo na prodejnu do Mikulova (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beastmaster 14000 je základní model navijáku Shimano pro střední a dlouhé vzdálenosti, který je určen začínajícím rybářům, kteří se chtějí posunout na vyšší úroveň při lovu kaprů, plážovém rybaření, nebo těm, kteří mají nižší rozpočet. Beastmaster obsahuje funkce převzaté z dražších modelů Shimano, jako je oscilace Super Slow 5 a paralelní tělo, a je tak vynikajícím navijákem pro střední a dlouhé vzdálenosti.Se jménem jako Beastmaster si můžete být jisti, že tento velký, odolný naviják pro daleké nahazování splní vaše očekávání. Nabízí vynikající poměr ceny a výkonu, a pokud s rybolovem na velké vzdálenosti začínáte nebo chcete záložní naviják pro lov kaprů či surf castingu, Beastmaster rozhodně stojí za zvážení. Ačkoli se Beastmaster nevyrovná dražším a technicky vyspělejším navijákům Shimano, rozhodně vypadá stejně jako špičkové navijáky Shimano se siluetou těla G Free. A Super Slow 5 Oscillation line lay a Parallel Body vám pomohou maximalizovat vzdálenost nahazování bez ohledu na vaše zkušenosti nebo schopnosti.Ačkoli je Beastmaster nejlevnějším navijákem Shimano pro střední a dlouhé vzdálenosti, stále obsahuje dostatečné množství pokročilých technologií. Super Slow 5 oscilační uložení vlasce a konstrukce cívky AR-C je technologie, kterou najdete u nejlepších navijáků Shimano pro dlouhé vzdálenosti. Obě tyto vlastnosti pomáhají prodloužit vzdálenost odhozu. Při používání oceníte hladkost a sílu převodovky HAGANE Gear, zatímco převodový poměr 4,3:1, který na jedno otočení kličky navine 103 cm vlasce. Beastmaster je stejně dobrý v rychlém navíjení jako v nahazování. Pro sebejisté zdolávání můžete rychle nastavit maximální odpor 20 kg pouze minimálním otočením knoflíku Instant Drag, abyste měli neustále rybu pod kontrolu.
SILENTDRIVE - Základní konstrukce a díly souvisejících s pohonem byla přezkoumána jeden po druhém, aby se do nejmenších detailů omezilo drobné chrastění, mezery a chvění mezi díly. Zajišťuje plynulé a tiché otáčení cívky.
Technologie G FREE BODY byla vyvinuta s cílem posunout těžiště navijáku blíže k prutu. Přesunutím těžiště blíže k ruce rybáře pomáhá technologie G FREE BODY snížit únavu rybáře a zvýšit komfort při nahazování.
PARALLEL BODY je navrženo tak, aby zlepšilo dynamický tok vlasce z navijáku. U mnoha navijáků je cívka mírně zarovnána směrem nahoru k blanku prutu, ale navijáky s tělem PARELEL BODY mají cívku umístěnou rovnoběžně s blankem. Výsledkem je menší náraz vlasce do blanku při jeho pohybu směrem k prvnímu očku během nahazování, což v konečném důsledku zvyšuje výkon.
AR-C SPOOL - Cívka má speciální tvar. Ten vytváří usměrňující efekt na vlasec a realizuje jak potlačení potíží s vlascem, tak dlouhý odhozový výkon.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kaprové
Hmotnost navijáku: 680 g
Kapacita cívky: 550 m / 0,35 mm
Maximální brzdná síla: 20 kg
Náhradní cívka: ne
Návin na 1 otočení kličky: 103 cm
Počet ložisek: 2
Převodový poměr: 4,3 : 1
Velikost navijáku: 14000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Shimano je dnes mezi rybáři celosvětově nejznámější značkou. Tato značka je také velkým hráčem ve světě cyklistiky, lyžování a tenisu. V každém z těchto odvětví vždy najdete 100% kvalitu, která se odráží v nabízených produktech. Zejména navijáky této značky jsou synonymem naprosto nadstandardní kvality a dlouhé životnosti.