TB Baits Plovoucí Boilie Pop-Up Red Crab + NHDC 65 g

Kód: 36507/16M
Novinka Tip Ihned k odběru na prodejně
2 hodnocení
Značka: TB Baits
199 Kč

Zvolte variantu

Red Crab je boilie té nejvyšší kvality s obrovským množstvím extraktu z kraba, vysokým obsahem proteinů, originál Robin Redu značky Haiths a dalších doplňujících přísad.

Detailní informace

Průměr: 16mm
Skladem na ext. skladě. Na dotaz do 3 dnů | 36507/16M
199 Kč

Detailní popis produktu

Red Crab je boilie té nejvyšší kvality s obrovským množstvím extraktu z kraba, vysokým obsahem proteinů, originál Robin Redu značky Haiths a dalších doplňujících přísad.

Boilie Red Crab obsahuje široké spektrum aminokyselin, NHDC, GLM extrakt, Krill extrakt, extrakt Activ Liver, Chili extrakt, Black Pepper extrakt a mnoho dalších skvělých složek. To vše je doplněno o extrémně silnou esenci Crab a esenciální olej Black Pepper.

Různými variantami mixů všech těchto složek jsme došli k finální podobě boilie, ze kterého je celý náš tým nadšený. Boilie Red Crab je určené pro celoroční chytání. Jeho složení a struktura umožňuje rychlé uvolňování atraktorů do okolí lovného místa a díky tomu skvěle funguje i ve studené vodě.

Testováním tohoto boilie strávil celý náš tým více než rok. Od tropických letních měsíců, kdy teplota sahala až k 35 °C, až po zimní měsíce, kdy se naopak teplota dostávala v extrémech až k -15 °C. Od rybníků, přes řeky, až po velká jezera, a to nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Německu a Francii. Všechny poznatky jsme využívali k neustálým úpravám a zlepšování směsi tak, aby na konci celého procesu vzniklo prvotřídní boilie, které nebude ničím limitované a bude fungovat vždy a všude.

Doba rozpadu boilie Red Crab se liší v závislosti na teplotě vody, množství a aktivitě bílé ryby a dalších faktorech. Pokud chcete, aby boilie vydrželo ve vodě 24 hod a více, doporučujeme zvolit variantu Hard, která se vyrábí v 24mm a 28mm variantách.

Dobu rozpadu lze také prodloužit prosušením boilie na vzduchu, vyhýbejte se ale přímému kontaktu se sluncem. Pro tento účel nejlépe poslouží síťky na boilie, které zakoupíte téměř v každých rybářských potřebách.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tomáš Blažek je již více než 25 let neoddiskutovatelnou ikonou české kaprařské scény a mezi zapálenými lovci velkých kaprů jednoduše neexistuje nikdo, kdo by jeho jméno neznal.
Jednoznačný bestseller značky TB Baits je jejich nepřekonatelné ekonomicky výhodné krmené boilies.
10kg pytel boilies, který nabízí ve čtyřech nejžádanějších příchutí najdete v našich regálech za skoro neuvěřitelných 699,-Kč/10kg!
Jestli plánujete pořádně zakrmit. Tímhle fakt šetřit nemusíte...
Rozhodně v nabídce TB Baits & Friends nesmíte přehlídnout ani letošní novinku - boilies Red Crab a roky prověřené stálice Spice Queen Krill a GLM Strawberry, které pod Pálavou i na jiných revírech patří mezi naprostou jistotu při lovu těch největších kaprů.