Avid Carp PINDOWN UNLEADED LEADER 50LB

Kód: 32477
Novinka Ihned k odběru na prodejně
Neohodnoceno
Značka: Avid Carp
390 Kč
Skladem (>5 ks)

Pevná, těžká šňůra na vytváření vodičů bez olověného jádra. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pevná, těžká šňůra na vytváření vodičů bez olověného jádra. 

Po hledání materiálů, které se používají na poslední metr sestavy tzv. vodiče (olověnka, fluorocarbon…) a jsou již dostupné na trhu, věříme, že je zde ještě prostor pro zlepšení. 

Náš cíl bylo vytvoření rychle-potápějícího se, super-ohebného materiálů, který by splynul s každou nerovností na dně. Po neúnavném testování různých materiálů jsme nakonec našli to, co jsme hledali, a tak byl vytvořen Pin Down. 

Pin Down je tak těžký jako olověnka, ale neprochází skrze něj žádný drát, takže je super ohebný a splyne s každou nerovností na dně. Chlubí se mnohem menším průměrem než většina šňůr s olověným jádrem, takže je na dně mnohem nenápadnější. 

I přes nízký průměr se jedná o skvělou alternativu ke klasické olověnce, když Pin Down vyzkoušíte, nebudete již chtít olověnku ani vidět. Je silný, odolný a můžete na něm dokonce lehce vázat i uzly. Pokud hledáte univerzální materiál na vaše vodiče, je jím právě Pin Down.  

Smyčka se vytváří stejným způsobem jako na šňůrách s olověným jádrem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Avid Carp je anglický výrobce rybářského vybavení pro kapraře. Produkty Avid Carp se vyznačují svou originalitou. Cílem této firmy je nabídnout rybářům prvotřídní inovativní vybavení. V sortimentu této značky naleznete bivaky, křesla, taškovinu, velmi zajímavou a propracovanou bižuterii a mnoho dalšího kaprařského vybavení.