Fox International Bolt Bubble - XL

Kód: 31187
Ihned k odběru na prodejně
Neohodnoceno
339 Kč
Skladem na ext. skladě. Na dotaz do 3 dnů
Položka byla vyprodána…

Rybaření pro povrchový krmný kapr může být v nejlepších časech frustrující, neboť standardní regulátory jsou buď příliš viditelné nebo poskytují špatný mechanismus házení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rybaření pro povrchový krmný kapr může být v nejlepších časech frustrující, neboť standardní regulátory jsou buď příliš viditelné nebo poskytují špatný mechanismus házení. Bolt Bubble je první plovoucí bublina navržená speciálně pro cílení povrchového krmení kapry. Zjednodušená konstrukce snižuje váhu dopředu, čímž usnadňuje odlévání na dlouhé vzdálenosti a současně zajišťuje výrazný efekt šroubu při rybaření. Boltové bubliny jsou navrženy tak, aby seděly nízko, hladce ve vodě a vzhledem k jejich průhlednosti a ultra nízkému profilu jsou extrémně nenápadné. Hmotnost odlévání se snadno nastaví pomocí páru vylisovaných pryžových průchodek, které zasahují do povrchu plováku. Ty umožňují, aby plovák byl naplněn potřebným množstvím vody pro odlévání na dlouhé vzdálenosti nebo zvýšený odpor šroubu. Plovák je navržen tak, aby byl sestaven v řadě, což společně s předními a zadními kuželovými objímkami zajišťuje vynikající odlitky. Otočná háček se zachycuje zpět do gumy na nosiči plováku, aby ji pevně zajistila - zajišťuje vynikající vlastnosti háčkování a současně zajistí, že háček se v případě nárazu uvolní. Boltové bubliny jsou dodávány s dvojicí kuželových rukávů proti zamotání, které prakticky eliminují splety, když jsou tlačeny přes otočné oko. K dispozici ve čtyřech velikostech, doplněných o správné rozměry otáčení a rukávy proti zamotání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fox International je jedním z největších výrobců rybářských potřeb v Evropě. Klíčovým programem jsou výrobky pro lov kaprů, ale v poslední době Fox razantně vstoupil i do segmentu dalších rybolovných technik - plavané, přívlače, feederu či mořského rybolovu.