FOX - Edges utahovák & svlékač Multi Tool

Kód: 1352
Ihned k odběru na prodejně
Neohodnoceno
199 Kč
Skladem (5 ks)

Ruční nástroj, který vlastně Obsahuje čtyři nástroje v jednom!. Jeden konec slouží pro odstranění vnějšího potahu šňůrky. Na opačném konci svlékacího nástroje je nástroj pro dotahování uzlů a natahování tuhých materiálů. Dále je vybavený malým D - Rig hrotem, pro dokonalé tvarování D tvaru. Na opačném konci D - Rig hrotu je větší smyčka s hrotem, který vám umožní vytvoření perfektní smyčky na Chod nebo Hinged Stiff Rig návazce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato pomůcka čtyři šikové pomocníky v jednom. Dokážete s ní snadno sundat vrchní vrstvu potahovaných šňůrek, takže tento úkon už nemusíte dělat pracně pomocí nechtů, anebo si v horším případě ničit chrup. Další částí je praktický háček na utahování uzlů a smyček. Malý hrot pak slouží pro vytváření perfektních oček na montážích D-Rig a poslední je větší hrot, díky kterému snadno vytvoříte ideální smyčku na ztužených materiálech jako je například fluocarbon.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fox International je jedním z největších výrobců rybářských potřeb v Evropě. Klíčovým programem jsou výrobky pro lov kaprů, ale v poslední době Fox razantně vstoupil i do segmentu dalších rybolovných technik - plavané, přívlače, feederu či mořského rybolovu.