JRC Rybářský podběrák Defender Landing Net 42in 2 Piece 106x106cm - 2dílný - 180cm

Kód: 043388133229
Novinka Odesíláme ihned
Neohodnoceno
Značka: JRC
1 617 Kč
Expedujeme do 24h domů nebo na prodejnu do Mikulova (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

JRC Defender Podběrák
Systém DSR (Draw String Retention) je inovativním krátkodobým řešení pro udržení vašeho úlovku ihned po podebrání ryby, a to díky instalované stahovací šnůře na síti podběráku.
Jednoduše zatáhnutím šnůry se ryba uzavře a posunutím jistících jezdců po jistící šnůře se ryba bezpečně uzavře v podběrákové sítí a nechá se ve vodě. Nyní máte čas si připravit fotoaparát a podložku bez obav, že ryba unikne ze sítě nebo že po vytažení na břeh se ryba bude stresovat na podložce.
Defender podběráky mají dvě varianty karbon kompozitní podběrákové tyče a to jednodílnou a dvoudílnou. Obě tyče mají gumovou smrštitelnou rukojeť a jsou univerzální pro jakýkoliv rybolov hlavně kapra.
 
— Obsahuje inovativní DSR Systém (aretace zajištění sítě podběráku)
— Silná a tuhá karbon kompozitní ramena 106 cm
— Rukojeť potažená smršťovacím gumovým povlakem
— délka tyče podběráku 180 cm
— Chrániče rohů podběráku
— 42" měkká zelená síťovina, která nezraňuje rybu
— Silné nylonové lanko spojující ramena podběráku červené barvy, pro lepší viditelnost
    Transportní délka 100cm
    
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Anglická značka JRC se zrodila v roce 1992 v Essexu díky čtyřem rybářům, kteří se jmevali David Rudin, William Jelbart, Jeffrey Powell and John Campbell. Úplně na počatku byl pouze jedinný produkt, a to rybářské lehátko, které mělo splňovat dva základní požadavky. Ten první byl praktičnost a druhý požadavek byl spolehlivost. Po úspěšném vstupu na trh s lehátkem Cocoon, které právě splňovalo dva základní požadavky se strhla vlna požadavků na další produkty. Proto o několik let později bylo uvedeno na trh další lehátko s názvem Stealth, které se především lišilo nizkou hmotností. Od té doby se sortiment značky výrazně rozrostl a dnes si zákazník může zakoupit od této populární značky bivaky, brolly, lehátka, křesla až po stojany na pruty, váhy, signalizátory atd. Dá se říci, že pod touto značkou najdete kompletní vybavení pro lov kaprů.