JRC Rybářský podběrák teleskopický Rova Landing Net 40in 2pc Twist Lock 100x100cm - 130 -180cm

Kód: 043388133243
Novinka Odesíláme ihned
Neohodnoceno
Značka: JRC
1 850 Kč
Expedujeme do 24h domů nebo na prodejnu do Mikulova (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

JRC ROVA Podběrák
Systém DSR (Draw String Retention) je inovativním krátkodobým řešení pro udržení vašeho úlovku ihned po podebrání ryby, a to díky instalované stahovací šnůře na síti podběráku.
Jednoduše zatáhnutím šnůry se ryba uzavře a posunutím jistících jezdců po jistící šnůře se ryba bezpečně uzavře v podběrákové sítí a nechá se ve vodě. Nyní máte čas si připravit fotoaparát a podložku bez obav, že ryba unikne ze sítě nebo že po vytažení na břeh se ryba bude stresovat na podložce.
Podběrák ROVA Twist Lock má 40" ramena síťě s integrovanými plováky na ramenou a díky své nastavitelné teleskopické rukojeti je vhodný pro použití ze břehu nebo lodi. Vestavěné plováky v ramenou podběráku usnadňují manipulaci s podběrákem, během zdolávání ryby a nebo při ponechání uzavřené ryby v síti podběráku ve vodě.
Tyč podběráku má matný antireflexní nástřik  a je potažena gumovou smrštitelnou rukojeti. Tyto parametry podběráku jsou skvělé pro všechny disciplíny lovu kapra, jak klasický statický tak i stalkingový rybolov.
 
— Obsahuje inovativní DSR Systém (aretace zajištění sítě podběráku)
— Silná a tuhá ramena z uhlíkového kompozitu 100cm
— Vestavěné plováky na ramenech sítě
— Chrániče rohů podběráku
— 40" Měkká černá síťovina, která nezraňuje rybu
— Silné nylonové lanko spojující ramena podběráku červené barvy, pro lepší viditelnost
— Twist-Lock výsuvná karbon kompozitní podběráková rukojeť 130-185cm s aretací
— Rukojeť potažená smršťovacím gumovým povlakem
— Dokonalý podběrák pro stalking/roving

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Anglická značka JRC se zrodila v roce 1992 v Essexu díky čtyřem rybářům, kteří se jmevali David Rudin, William Jelbart, Jeffrey Powell and John Campbell. Úplně na počatku byl pouze jedinný produkt, a to rybářské lehátko, které mělo splňovat dva základní požadavky. Ten první byl praktičnost a druhý požadavek byl spolehlivost. Po úspěšném vstupu na trh s lehátkem Cocoon, které právě splňovalo dva základní požadavky se strhla vlna požadavků na další produkty. Proto o několik let později bylo uvedeno na trh další lehátko s názvem Stealth, které se především lišilo nizkou hmotností. Od té doby se sortiment značky výrazně rozrostl a dnes si zákazník může zakoupit od této populární značky bivaky, brolly, lehátka, křesla až po stojany na pruty, váhy, signalizátory atd. Dá se říci, že pod touto značkou najdete kompletní vybavení pro lov kaprů.