JRC Rybářský podběrák Cocoon Landing Net 42in 2 Piece - 106x106cm - 3dílný - 2,80cm

Kód: 043388133212
Novinka Odesíláme ihned
Neohodnoceno
Značka: JRC
3 005 Kč
Expedujeme do 24h domů nebo na prodejnu do Mikulova (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

JRC Cocoon Podběrák
Systém DSR (Draw String Retention) je inovativním krátkodobým řešení pro udržení vašeho úlovku ihned po podebrání ryby, a to díky instalované stahovací šnůře na síti podběráku.
Jednoduše zatáhnutím šnůry se ryba uzavře a posunutím jistících jezdců po jistící šnůře se ryba bezpečně uzavře v podběrákové sítí a nechá se ve vodě. Nyní máte čas si připravit fotoaparát a podložku bez obav, že ryba unikne ze sítě nebo že po vytažení na břeh se ryba bude stresovat na podložce.
Třídílná extra dlouhá tyč podběráku je potažena gumovou smrštitelnou rukojetí, je vhodná k rybolovu v zarostlých pobřežních partii anebo pro rybolovu s vysokého břehu. Tyto parametry tyče podběráku jsou skvělé pro všechny disciplíny lovu kapra, jak klasický statický tak i pro rybolov s lodě za použití jedné části tyče podběráku.
 
— Obsahuje inovativní DSR Systém (aretace zajištění sítě podběráku)
— Silná a tuhá uhlíková ramena 106 cm
— 3dílná karbonová rukojeť se speciálně umístěnými prvky smršťovací gumy na rukojeti podběráku
— Rukojeť potažená smršťovacím gumovým povlakem
— 3 možnosti délky podběráku 2,8m/1,8m/0,9m
— Chrániče rohů podběráku
— 42" měkká zelená síťovina, která nezraňuje rybu
— Jedinečný JRC systém uchycení sítě pomocí magnetu
— Silné nylonové lanko spojující ramena podběráku červené barvy, pro lepší viditelnost
— Dokonalý podběrák pro zig rig rybaření a nebo všude tak kde je potřeba extra dlouhý dosah podběráku.
— Díky transportnímu rozměru 107 cm, nezabírá moc místa při transportu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Anglická značka JRC se zrodila v roce 1992 v Essexu díky čtyřem rybářům, kteří se jmevali David Rudin, William Jelbart, Jeffrey Powell and John Campbell. Úplně na počatku byl pouze jedinný produkt, a to rybářské lehátko, které mělo splňovat dva základní požadavky. Ten první byl praktičnost a druhý požadavek byl spolehlivost. Po úspěšném vstupu na trh s lehátkem Cocoon, které právě splňovalo dva základní požadavky se strhla vlna požadavků na další produkty. Proto o několik let později bylo uvedeno na trh další lehátko s názvem Stealth, které se především lišilo nizkou hmotností. Od té doby se sortiment značky výrazně rozrostl a dnes si zákazník může zakoupit od této populární značky bivaky, brolly, lehátka, křesla až po stojany na pruty, váhy, signalizátory atd. Dá se říci, že pod touto značkou najdete kompletní vybavení pro lov kaprů.