Delphin Prut Hazard 2,85 m 500 g

2819
Neohodnoceno

Nelítostné podmínky, dlouhé silové souboje a obrovské podvodní monstra, která jsou často rozměrnější, než samotný lovec.


  • (2 ks) Skladem
1 939 Kč
Kategorie: Sumcové
 
Nelítostné podmínky, dlouhé silové souboje a obrovské podvodní monstra, která jsou často rozměrnější, než samotný lovec. To je přesně ten typ hazardu, který praví sumcaři vyhledávají.

Tento prut byl pro tyto podmínky zrozený! Při jeho tvorbě jsme využili všechny poznatky, které jsme nasbírali u našich modelů sumcařských prutů. Blank je extrémně silný a odolný. Snese vysoké přetěžování i v dlouhodobém časovém rozpětí. Naproti tomu si zachoval příjemnou hmotnost a relativní štíhlost blanku. Díky tomu a přepracované rukojeti bude silový souboj daleko komfortnější. Rukojeť je ukončená konektorem na opasek.

 

 


Úplně nový model kovového sedla navijáku se možná od svých předchůdců vizuálně liší jen v detailech. Silové testy v laboratorních podmínkách však prokázaly více než 1,5 násobnou tuhost oproti konvenčním typům! Očka jsou samozřejmě celokovové a bez výplně. To zaručuje jejich extrémně dlouhou životnost.
Trnovou spojku prutu jsme opatřili extra vrstvou X-Carbonu a splétaným ovinem. Navíc jsme tu vsadili i dva kovové pojistné kroužky. To dělá se spojky – Achillové paty většiny prutů mimořádnou přednost Hazardu!
Kovový kroužek pro zajištění háku nad rukojetí je už jen bonusem, který dostáváte k tomuto vyspělému nářadí pro lov kapitálních monster!

 
 
Produktová řada Hazard
Délka 2,85 m
Hmotnost 510 g
Počet dílů 2
Počet oček 11
Transp. délka 1,52 m
Výrobce DELPHIN
Zátěž 500 g
Parametry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: